NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

ANDREA BOCELLI KONSERİ - TOSCANA VE ORTAÇAĞ KASABALARI

1.GÜN İZMİR / PİSA / LUCCA

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndaki buluşmamızdan sonra İstanbul Atatürk Havalimanı'na uçuyoruz ve devamında Dış Hatlar'dan İtalya Pisa Havalimanı'na devam ediyoruz. Pisa'ya indikten sonra ise bizi bekleyen tur otobüsümüzle TOSCANA turumuza LUCCA şehrinden başlıyoruz. 40 dakikalık bir yolculuktan sonra İtalya'da tamamıyla surlar ile çevrili olan tek şehir Lucca şehridir. 1504 yılında Alessandro Farnese tarafından şehre giriş çıkışları kontrol altına almak ve düşman saldırılarından korunmak için yapımına başlanan şehir duvarları 1645 yılında tamamlanabilmiş. Surlarda yer alan şehir giriş kapıları San Donato, Santa Maria ve San Pietro'ya ilaveten Fransız işgali sırasında Napoleon'un kız kardeşi Elisa'ya atfen yeni bir kapı, Porta Elisa kapısı açılmış. Daha sonra San Jacabo ve Sant'Anna kapıları da ilave edilerek surların üstüne yüzlerce ağaç dikilmiş. Lucca gezimiz sonrası 3 gece kalacağımız Montechatini'deki otelimize geçiyoruz.

2.GÜN KONSER GECESİ

3.GÜN ORVIETO ve BAĞEVİ ZİYARETİ

İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinen ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip olan Orvieto’da antik kent merkezinin ve Orvieto Duomo’sunun görülmesinin ardından rehberimizle beraber şehirde bir gezintiye çıkıyor ve inanılmaz güzellikteki şehrin hikayesini rehberimizden dinliyoruz. Daha sonra ise Bağevi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz ve şarapların enfes tadına bakıyoruz.

4.GÜN MONTECHATINI / PİSA HAVALİMANI TRANSFER

Sabah kahvaltısından sonra rehberimizin belirlediği saate kadar serbest zaman ve daha sonra havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Pisa Havalimanı'ndan İstanbul'a ve devamında İzmir'e uçuyoruz.

Bu Turun Tarihleri

04-07 Temmuz 2018, 3 Gece 4 Gün

Ücret Bilgileri

TUR ÜCRETİNE DAHİL HİZMETLER

 • TÜM TRANSFERLER VE BELİRTİLEN TÜM ŞEHİR TURLARI
 • TÜRKÇE PROFESYONEL REHBERLİK
 • MONTECHATINI BÖLGESİ 4* OTELDE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
 • ANDREA BOCELLİ KONSER BİLETİ 5. CATEGORY
 • Category 1 + € 230
  Category 2 + € 195
  Category 3 + € 150
  Category 4 + € 90
  Category 5 Fiyata Dahil

Önemli Notlar

YUKARI