NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

AVUSTRALYA - TAZMANYA - YENİ ZELANDA TURU


Yılbaşında Avustralya !!

1.GÜN 28 Aralık 2016  – İSTANBUL – SİNGAPUR

Saat 11.30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Singapur Havayolları’na ait SQ-391  no.lu sefer ile 13.25’te Singapur’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

2.GÜN 29 Aralık 2016  – SİNGAPUR – SYDNEY

Sabah yerel saat ile 05.00’te Singapur’a varış.  07.05 da SQ 241 sefer sayılı uçakla ünlü İngiliz denizci Kaptan James Cook tarafından tesadüfen bulunmuş olan Avustralya’nın doğu kıyısındaki en büyük ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen Sydney’e hareket. 7 saat 40 dakikalık bir yolculuk sonrası yerel saat ile 16.45’te Sydney Havaalanı’na varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile alandan ayrılıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Dinlenme ve geceleme.
ÖNEMLİ NOT: Avustralya’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde veya valizinizde açık yiyecek veya içecek bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezai müeyyideden şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu değildir.

3.GÜN- 30 Aralık  2016 – SYDNEY

Sabah kahvaltımızın ardından bu güzel şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Dünyaca ünlü deniz kabuğu şeklindeki Sydney Opera Binası, Harbour Bridge, Darling Harbour, şehrin en hareketli bölgesi olan Kings Cross ile Sydney’e ilk gelen göçmenlerin mahalleleri olan Paddington ve Rocks, ata binenlarin gözdesi Hyde Park, Centennial Park, Camp Körfezi, kıtanın ilk askeri kışlası olan Barracks, Noel’de ve yılbaşında binlerce insanın toplanıp eğlenceler düzenlediği, ayrıca surf ve dalgalara karşı büyük sandal yarışmalarının yapıldığı, barların, pubların, restoranların bulunduğu ünlü Bondi Beach, Tamarama Beach göreceğimiz yerlerden bazıları. Turdan sonra otelimize transfer.  Geceleme otelimizde.

4.GÜN- 31 Aralık 2016 – Blue Mountains / Aborjin Kültür Show ( Ekstra) ….. MERHABA YENİ YIL …..

Sabah yine güzel bir kahvaltı sonrası, Sydney Olimpiyatlarının yapıldığı güzergahları takip ederek tüm Sydneyi okyanusa nazır bir tepeden görme imkanı sonrası Avustralyanın dünyaca meşhur sörf cenneti ve deniz sahillerinden Bondi Beach ziyaretinden sonra bu sefer yine bölgenin en ünlü dağ,orman oluşumlarından,yeşilin her bir tonunun hatta maviye kaçan renginden de, adındanda anlaşılacagıgibi,Unesco Dünya Miras listesindeki, Blue Mountains bölgesine varış,burada Three Sisters'a bakış sonrası mehteşem Aborjin kültürünü yakından tanıma fırsatı , dans showunu dağ yürüşüyle fauna, floara yı tanıma vede teleferikle turu bitirdikten sonra  dinlenmek için otelimize geçiyoruz. Yılbaşına hazırlık yapıyor ve arzu eden konuklarımızla Yeni Yıla Hoşgeldiniz …………….  Partisine katılacağız.  Geceleme otelinizde...

5.GÜN- 01 Ocak  2017  SYDNEY – CAİRNS - RAİNFOREST

Sabah kahvaltınımızı yapıyor ve  havaalanına transfer oluyoruz. Cairns uçuşu sonrası, havalimanında karşılanma. Rehberinız eşliğinde muhteşem yağmur ormanlarında yürüyüş yapacak ve sonrasında hem suda hem de karada giden araçlar Army Duck ile  tropik yağmur ormanına amfibik araçlar ile benzersiz macera dolu bir yolculuk bir gezi yapacağız. İlk olarak ikinci dünya savaşında kullanılan Army Duck araçları hem suda hem karada gidebilen, altı tekerden çekişli çok yönlü taşıma araçlarıdır. Günümüzde askeri personel taşımak yerine bize yağmur ormanlarını tanıtmak için kullanılıyorlar. Tur sırasında hem karada hem de suda yağmur ormanına özgü bitki ve hayvan yaşamına tanık olacak, 60'a yakın meyve türünün yetiştirildiği tropik meyve bahçesinde bölgeye özgü meyveleri yakından tanıyacağız. Geceleme otelimizde.

6.GÜN- 02 Ocak 2017  CAİRNS – Great Barrier Reed

Sabah kahvaltı sonrası tekne ile canlı mercanların oluşturduğu Avustralya’nın kuzeydoğu kıyıları açıklarında 2000 km boyunca uzanan ve UNESCO  dünya mirası listesinde yer alan. Büyük Set Resifi’nde (Great Barrier Reef) gezilecektir. Büyük mercan resifi Avustralya’nın kuzeydoğu kıyılarını kaplayan devasa bir coğrafi ve biyolojik mucize. Dünyanın en uzun mercan resifi aynı zamanda dünyanın en büyük ekosistemi. Milyonlarca yıl boyunca mercanların yaşam döngüsü ile oluşan iki bin km uzunluğunda, yüzlerce tropik mercan adasından oluşan ve doğal güzellikleriyle olduğu kadar  inanılmaz  biyolojik çeşitliliğiyle de insanı büyüleyen bir doğa harikası. Küresel ısınma ve insan faaliyetleri yüzünden ciddi bir tehdit altında olan Büyük Mercan Resif’i her ziyaretçiyi yaşam mucizesine ve dünyanın nasıl benzersiz bir gezegen olduğuna bir kez daha inandıracaktır. Altı camlı bot ile gezimizi gerçekleştireceğiz. Isteyenler snorkel aktivitesine katılabilir. Tekne gezimiz esnasında öğle yemeği verilecektir. Geceleme otelinizde.

7.GÜN- 03 Ocak 2017  -  CAİRNS – MELBOURNE

Kahvaltı - Qantas Havayolları’na ait QF 419 sefer sayılı uçuş ile saat 09.00 da Avustralya’nın doğu kıyısında bulunan Melbourne’e hareket ve saat 10.35’de Melbourne’e varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehrin geçmişini ve bugününü keşfedebileceğiniz yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Turumuza, eklektik mimarisiyle ünlü iş merkezi bölgesiyle başlayacağız. Ardından Viktoria Sanat Merkezi’ni ve Melbourne’un simgelerinden biri olan çelik kulesini ve St Kilda Caddesi’nde bulunan Anzak Anıtı’nı göreceksiniz. Yolumuza eski İngiliz tarzı binalarıyla ünlü zarif Toorak bölgesi ve Fitzroy Bahçeleri’nden geçerek devam edeceğiz. Daha sonra Carlton Bahçeleri içerisinde yer alan ve yağmur ormanlarından dinozor kemiklerine kadar pek çok farklı serginin bulunduğu Melbourne Müzesi’ne gidiyoruz. Müzenin gezilmesinin ardından otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Alışveriş yapmak isteyen konuklarımız dünyaca ünlü markaların mağazalarının bulunduğu Collins Street’e ya da şehir merkezindeki büyük alışveriş merkezlerine gidebilirler. Konuklarımız ayrıca oldukça köklü bir kahve kültürü olan bu şehirdeki café’lerde vakit geçirerek buradaki değişik kahvelerin tadına bakabilirler. İsteyen konuklarımız, akşam yemeğinden sonra oldukça canlı bir gece hayatına sahip bu şehrin barlarında hoşça vakit geçirebilirler. Geceleme otelimizde.

8.GÜN- 04 Ocak  2017 –MELBOURNE -  Ballarat Zoo & Sovereign Hill Altın Madeni (Ekstra)

İsteyenler bu ekstra turumuzu alabilir. Türkçe rehberiniz ve lüks aracınızla yaklaşık 1 saatlik mesafedeki Ballarat eski Altın Madeni kasabasına nostaljik, sürprizlerle dolu altın müzesi ile muhteşem Soverign Hill altın madeni kasabasını doyasıya gezme imkanı sonrası yine Avusturalya’nın meşhur kanguru ve koalası başta olmak üzere bir çok milli hayvanlarını göreceğiniz hatta onlara dokunup, yem vererek besleyebileceginiz en doğal ortamlarında yapacağınız hayvanat bahçesi gezisinin ardından vakit kalırsa aile ve dostlarınız için Avusturalya ya ait tüm hediyelik esyalarini temin edeceginiz alış veriş merkezi ziyareti sonrası otelde konaklama …

9.GÜN: 05 Ocak  2017 MELBOURNE - TAZMANYA

Erken saatte havalimanına transfer. Başkent Hobart’a uçuş. Türkçe rehberinizin karşılaması sonrasında Hobart’da panoramik bir tur yapacağız. Turumuzda;  Mnt Wellington'da enfes doğal güzelliğe şahit olucaksınız. Hobart’ı çok geniş bir açıdan kuşbakışı göreceğiniz muhteşem Mnt Nelson parkından kenti kuşbakışı görecek ve güzel resimler çekeceksiniz. Şehir turmuzun sonrasında şehrin göbeğinde her hafta sonu açılan, ünlü Salamanca Market’ta bölgeye ait el sanatlarının hediyelik eşyalarının sergilendiği, renkli showların yapıldığı ve bölgeye ait lokal yiyecek ve içeceklerinin satıldığı yerel markette serbest zamanınız olacak. Otelimize yerleşme, serbest zaman ve geceleme.

10.GÜN:06 Ocak  2017–HOBART ( Port Arthur ve Tekne Turu )

Sabah kahvaltınızdan sonra isteyenlerle ekstra turumuz olacak. Türkçe rehberiniz ve lüks aracınızla görülecek olan 1800’lü yılların basında kurulan ve erken İngiliz Koloni döneminde ana karadan gelen 12.000 den fazla tutuklu ve mahkumun ilk olarak yerleştirildiği hapishane (bugün müze) olan Port Arthur bölgesindeki Georgian tarzı tarihi yerleşke ve tarihi Richmond şehri köprüsünü göreceğiz. Tekne ile bu sularda gezecek ve enteresan gözlemler yapacaksınız. Tüm Avustralya’daki en eski Katolik Kilisesi olan St John Kilisesi de adeta bir zaman tüneli etkisi yaratmaktadır. Günümüzde de pek çok şık dükkan, galeri, cafeler, restaurantlar ve çayhaneler ile oldukça keyifli olan bu bölgede serbest zamanımız da olacak. Gecleme otelimizde.

11.GÜN: 07 Ocak 2017 – HOBART – AUCKLAND

Kahvaltı ve havalimanına transfer. Auckland’da  uçuyoruz. Auckland’da varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımızla şehir turumuzu yapacağız. Auckland, Waitemata Limanı’nda ve Hauraki Körfezi’nde demirleyen binlerce yelken yüzünden “Yelkenler Şehri” olarak da anılır. Bazıları ise yaklaşık 48 volkanın bulunduğu bir bölgede kurulduğundan buraya “Yanardağlar Şehri” der. En son yanardağ patlaması 600 yüzyıl önce Rangitoto Adası’nda meydana gelmiştir. Şehir turumuza Viktorya Parkı Pazarı ve Westhaven Marinası’nı geçip Eden kraterinden şehrin ve limanın enfes manzarasını seyrederek başlayacağız şehrin tam içinde bulunan Eden Yanardağı ve  Parnell Village gördükten sonra; Yeni Zelanda’nın yakın tarihine ait eserlerin sergilendiği Auckland Müzesi’ni ve dünyaca ünlü Kelly Tarlton Sualtı Müzesi’ni gezeceğiz. Otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Dileyen konuklarımız alışveriş yapabilir ya da şehrin kafe ve restoranlarında gönüllerince vakit geçirebilirler. Geceleme otelimizde.            
ÖNEMLİ NOT: Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde ve ya valizinizde açık yiyecek ve ya içecek bulundurmayınız. Aksi durumda Yeni Zelanda gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezai müeyyideden şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu olmayacaktır.

12.GÜN: 08 Ocak 2017 – AUCKLAND - Rotorua & Maori Show – Waitomo Glowworm Cave (Ekstra)

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük ve kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz dünyaca ünlü Rotorua – Waitomo Mağaraları turuna katılabilirler. Yeni Zelanda’nın en büyük dördüncü şehri olan verimli Waikoto’yu geçerek Waitomo’ya varıyoruz. Burada, rehber eşliğinde, yüzbinlerce ateşböceğinin aydınlattığı Waitomo Mağaraları’nı gezecek ve koşullar uygun olduğu takdirde yer altı nehirlerinde tekne turu yapacağız. Daha sonra Koyun Gösterisi’ni izlemek üzere Agrodome çiftliğine gidiyoruz. Bir saat sürecek bu gösteride koyun kırkma, inek sağma ve kuzuların biberonla emzirilmesi gibi günlük çiftlik hayatının bir parçası olan işlemleri ilginç koreografiler eşliğinde izleyeceksiniz. Gösteri bitiminde, Mamaku Arazileri’ni geçerek “Termal Şehir” Rotorua’ya varacağız. Burada, dünyaca ünlü eğlence parklarından biri olan Agrodome’deki show’ları izleyecek ve Te Puia’daki Sıcak Su Parkı’nda gayzerleri ve sıcak su kaynaklarını görecek, Yeni Zelanda’nın esas sahipleri olan Maori Yerlileri’yle tanışacak ve size sunacakları özel gösterileri keyifle seyredeceksiniz. Turumuzu gün batımını Rotorua kentinin enfes manzarasını seyrederek noktalayacak ve Auckland’a dönmek üzere yola çıkacağız. Geç saatlerde otele transfer ve geceleme.

13.GÜN: 09 Ocak 2017 – AUCKLAND - Rangitoto Island (Ekstra)

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenleyeceğimiz bu tur için;  rehberinizle birlikte kısa bir yürüyüş sonrası limandan alınacaksınız. Feribotla görkemli ve gizemli Rangitoto Adasına doğru yol alacağız. Bu adanın jeolojik yapısını altında bulunan volkanik hareketler şekillendirmektedir. Muazzam görüntüsüyle ve inanılmaz yürüyüşleriyle bilinen bir adadır. Bu adayı özel 4X4 araçlarla ile gezme imkanımızda olacak. Öğleden sonra şehir merkezine dönüyoruz. Şahsi aktiveteleriniz ve alışverişleriniz için serbest saatler Konaklama otellimizde.

14.GÜN- 10 Ocak 2017– AUCKLAND - SİNGAPUR

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Singapur Havayolları’na ait SQ 286 nolu sefer ile 12.10’de Singapur’a hareket. Yaklaşık 10 saat 30 dakika sürecek bir uçuşun ardından yerel saat ile 19.00’da Singapur’a varış. Sizleri Singapur Havayolları Lounge’nda ağırlayacağız.

15.GÜN 11 Ocak 2017-SİNGAPUR – İSTANBUL

Singapur Havayolunun SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile gece 01.45’de İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta. Yerel saat ile 07.25’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

FİYAT TABLOSU

ÜCRET NAKİT TAKSİT
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 5950$ 1060$ X 6 Taksit
TEK KİŞİLİK ODA FARKI 1350$ 1310$ X 6 Taksit

***TL Karşılıkları 20 Haziran 2016 tarihli döviz kurları baz alınarak hesaplanmıştır. Rezervasyon sırasında kurlarda meydana gelmiş olan değişiklikler güncel kur bilgisi kullanılarak fiyata yansıtılabilir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • İstanbul – Singapur – Sydney ve Auckland – Singapur – İstanbul arası Singapur Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Sydney /  Cairns /  Melbourne / Tazmanya / Auckland arası yerel havayolları ile ( 4 adet uçak ) ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Tüm havalimanı vergileri,
 • Sydney’de 3 gece, Cairns 2 gece; Melbourne’da 2 gece; Hobart ’da 2 gece 4*;  Auckland’da 3 gece 4*otellerde toplam 12 gece oda-kahvaltı bazında konaklamalar
 • Programda belirtilen yarım günlük Sydney,  Melbourne, Cairns,  Tasmania, Auckland panoramik şehir turları
 • Cairns’da Yağmur Ormanları ve Army Duck ile tropik ormanlar turu, (öğle yemekli )
 • Özel teknelerle yapacağımız Great Barrier Reed ( Mercan Resifleri ) öğle yemekli tur,
 • Melbourne’de Melbourne Müzesi, Auckland’da Auckland Müzesi ve Kelly Tartlon Antartik ve Sualtı Müzeleri giriş ücretleri
 • Tüm havalimanı - otel - havalimanı transferleri
 • Zorunlu yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (belirli limitler dahilinde)
 • Tur boyunca profesyonel Pastoral Tour rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Programda belirtilmeyen yemekler
 • Ekstra turlar
 • Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar (Telefon, minibar, kurutemizleme, v.s…)
 • Yurt dışı çıkış fonu bedeli
 • Avustralya ve Yeni Zelanda vize ücretleri 220 $

EKSTRA TURLAR

-    Sovereign Hill Altın Madeni ve Phillip Island:
-    Blue Mountains / Aborjin Kultur Show:
-    Port Arthur:
-    Rangitoto Island
-    Rotorua & Maori Show – Waitomo Glowworm Cave

OTELLERİMİZ

 • Sydney: Parkroyal Darling Harbour 4veya vb.
 • Melbourne: Mercure Treasury Gardens 4veya vb.
 • Hobart: Best Western 4veya vb.
 • Cairns: Rydges Plaza 4veya vb.
 • Auckland: Auckland City Hotel 4veya vb.

ÖNEMLİ NOTLAR

 • Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Singapur Havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 • Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
 • Pastoral Tour force majeur durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 15 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Pastoral Tour yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar)
 • Ekstra turlar en az 10 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 10 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.
 • Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
 • Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
 • Oteller check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
 • Seyahat edeceğiniz ülkeler kendi yerel para birimlerini kullanmaktadırlar. Avustralya Doları konvörtıbl bir para birimi olup Yeni Zelanda Doları ülkemizde tedarik edilebilecek bir para birimi değildir. Dolayısıyla seyahat öncesinde Avustralya Doları’nı Türkiye’de ki banka veya döviz bürolarından Yeni Zelanda Doları’nı ise Singapur’da ki döviz bürolarından veya Singapur Changi Havalimanından tedarik edebilirsiniz. Yeni Zelanda Doları için yanınızda ABD Doları veya Euro götürmenizi tavsiye ederiz
 • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Pastoral Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.
 • Seyahatiniz esnasında şayet cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ise kullanabilirsiniz.
 • Bu seyahate katılacak olan her yolcunun pasaport temdit süresinin tur tarihinden itibaren en az 6 olması gerekmektedir.
 • Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen
 • bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problem de Pastoral Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat bileti ve seyahat içerisinde gidilecek olan şehirler arasında ki diğer uçuş biletlerinin meblağı da seyahat eden yolcuya aittir.
 • Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır. (Yanınıza kesinlikle terlik, tişört, bermuda, rahat yürüyebileceğiniz bir çift altı lastik ayakkabı, yağmurluk, kalın bir mont ve kazak ve bol bol film alınız)
 • Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
 • Bu tura katılacak her yolcunun pasaport cinsi ne olursa olsun istisnasız olarak Avustralya vizesine ihtiyacı vardır. 75 yaş üzeri yolcularımızın vize başvurusundan önce BAŞKONSOLOSLUK’UN BELİRLEDİĞİ hastanelerin birinden sağlık raporu almaları
 • gerekmektedir. Pasaport temdit süresinin seyahat başlangıç tarihi itibarı ile en az 6 ay olması kesinlikle gerekmektedir. Avustralya vizesi için gerekli olan evrakları bürolarımızdan öğrenebilirsiniz.
 • Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden Pastoral Tour sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken Pastoral Tour’a ödenen meblağ vize alınamadığı takdirde iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
 • Gideceğiniz ülke Güney Yarımküre’de bulunduğundan mevsim terstir. Yani Türkiye’de Aralık ayının hava şartları hüküm sürerken Avustralya’nın iklimi yaz ayına denk gelecektir.
 • Avustralya oldukça pahalı ve standardı çok yüksek bir ülkedir. Dolayısıyla film ve kasetlerinizi Türkiye’den almanızı tavsiye ederiz.
 • *****Yeni Zelanda ve Avustralya’ya yanınızda kesinlikle açık yiyecek götüremezsiniz. Aksi takdirde Avustralya ve Yeni Zelanda gümrük görevlileri tarafından para cezası uygulanır. *****
 • Kredi Kartları, banka kartları ve havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kestirmiş oldukları biletler Pastoral Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlarla kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Pastoral Tour sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.


 

Bu Turun Tarihleri

Ücret Bilgileri

Önemli Notlar

AVUSTRALYA - TAZMANYA - YENİ ZELANDA TURU Fotoğraf Galerisi

YUKARI