NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

BALİ VE UBUD TURU

HER HAFTA

1.Gün : İSTANBUL - SINGAPUR - BALİ

İstanbul yeni hava limanından Singapur Havayolları SQ391 tarifeli seferi ile 13.30'da hareket ve 05.00'te Singapur’a varış. MI176 tarifeli seferi ile 07.00’da hareket ve 09.35’te Denpasar havalimanına varışımızı takiben özel aracımız ile Ubud otelimize transfer. Otele giriş saatimiz 12.00'den sonra olacaktır.  Serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2.  Gün : UBUD

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak öğle yemekli Taro koyu Elephant safari park ve rafting turuna (100 euro) katılabilirler. Geceleme otelinizde.

3. Gün : UBUD / BALİ

Sabah kahvaltısından sonra özel aracımız ile Bali sahil bölgesi hotelinize transfer. Yol uzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Kelebek Çiftliği'ni ziyaret edebilirler. Odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

4. Gün : BALİ

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak Kintamani Turu (75 Euro), Bali’yi yakından tanımanızı sağlayacak, sahil şeridinden ayrılıp gerçek ada halkı ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak, bu adanın olmazsa olmaz turlarından biri. Tam günlük bu tur için otelden ayrılarak ilk olarak Batu Bulanda Barong dansını izliyoruz. Bu yöresel dans gösterisinden sonra UNESCO’nun onayladığı batik el işçiliği atölyelerini gezerek bu şahane ürünlerin nasıl ortaya çıktığını öğreniyoruz. Buradan Kintamani bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Yolda ahşap el sanatlarıyla ünlü Mas Köyü, gümüş el sanatlarıyla ünlü Çeluk Köyü’nü ziyaret ederek bu ürünleri ve yapımlarını yakından tanıyacak ve ünlü el yapımı ürünleri satın alma şansı bulacaksınız. Kintamani bölgesine vardığımızda volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeklerimizin ardından dönüş yoluna koyularak  Bali’ye özgü tropik meyvelerin, baharatların ve özellikle ilginizi çekecek olan Luwak kahvesinin yetiştirildiği bahçeleri ziyaret edeceğiz. Burada farklı yerel tatları barındıran çay ve kahvelerden tatma imkânımız oluyor. Daha sonrasında yol üzerinde geleneksel bir Bali evi ziyaretiyle turumuzu sonlandırıyoruz. Geceleme otelinizde.

5. Gün : BALİ

Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz için ekstra Tanah Lot Tapınağı Turu’na (75 Euro) katılabilirsiniz. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiştir, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Geceleme otelinizde.

6. Gün : BALİ - SİNGAPUR -  İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve 11.30’da otelden çıkış  işlemlerinin tamamlanması. Serbest zaman. Akşam saatlerinde özel aracımız ile Bali havalimanına transfer. SQ949 tarifeli seferi ile 21.45'de Singapur’a hareket ve 00.20’de Singapur’a varış. SQ392 tarifeli seferi ile 01.45'te İstanbul’ahareket ve 07.45’te varış. Turumuzun sonu…

Bu Turun Tarihleri

01-02-08-09-15-16-22-23-29-30 Eylül 2019 & 06-07-13-14-20-21-27-28 Ekim 2019, 5 Gece 6 Gün

Ücret Bilgileri

PROGRAMIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Singapur Hava Yolları  ile İstanbul / Sigapur / Bali – Singapur /  İstanbul arası Bali bağlantılı iç ve dış hat ekonomi sınıf uçak bilet ücreti,
  • Alan / Otel / Alan transferleri
  • Seçilen otellerde 2   gece Ubud’da 3 gece Bali’de, toplam 5 gece   oda + kahvaltı konaklama
  • Türkçe asistanlık ve rehberlik hizmeti,
  • Türsab zorunlu seyahat sigortası

ÖNEMLİ NOT; MÜSAİTLİK SORGULAMADA, FİYAT SABİTETLEYEBILMEK VE OPSİYON ALABİLMEK İÇİN
İSİM BİLDİRMEK ZORUNLUDUR.

Önemli Notlar

YUKARI