BALİ'DE EGZOTİK BALAYI PAKETİ


Düşsel ve tropik bir ada olan Bali, ideal bir balayı mekanıdır.

Burada nazik insanlar, etkileyici bir kültür ve bozulmamış doğal güzelliklerle de tanışacaksınız, şaşaalı mekanlar, hizmetler ve eğlencelerle de!  

Adanın dört bir yanına dağılmış, adeta büyüyle cisim bulmuş ufak ve enfes olanaklarla her karşılaşmanızda renkler ve dokuların minik örtüsünün, Bali’nin metaforu olduğunu göreceksiniz. 

ÖRNEK PROGRAM 

1. GÜN: İSTANBUL / SINGAPUR UÇUŞU

Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası saat 13.25’te Singapur Havayolları SQ-391 sefer sayılı uçuşu ile Uzakdoğu’nun en modern şehirlerinden biri olan Singapur’a hareket. Geceleme uçakta.

2. GÜN: SİNGAPUR / BALİ 

Yerel saat ile 05.55’te Singapur’a varış. Kısa bir bekleme sonrası, saat 09.20’de Singapur Havayolları SQ 942 sefer sayılı uçuşlaTanrıların Adası olarak adlandırılan, sahilleri, doğal güzellikleri, volkanik tepeleri ile adeta bir turizm cenneti olan Bali’ye hareket. Yerel saat ile 12.05’te Bali’ye varış ve alanda transfer elemanı tarafından karşılanma. Otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelde.

3. GÜN: BALİ  

Adanın muhteşem sahilinden ve denizinden yararlanacağınız koca bir gün başlıyor. Bugün için KİNTAMANİ VOLKANI & UBUD turunu tavsiye ederiz. Bali adasının küçük köylerini gezmek, yerel halkın yaşamını yerinde gözlemek, kutsal su tapınağını  ziyaret etmek ve Bali’nin dünyaca ünlü pirinç teraslarını görmek için muhteşem bir fırsat... Tur, Ubud’daki Maymun Ormanı’nda yürüyüşle son buluyor. Geceleme otelde.

4. GÜN: BALİ 

Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız tam günlük RAFTING & FİL SAFARİSİ turuna katılabilirler. Kolay  parkurda 10 km sürecek bir rafting macerası sonrası  açık büfe öğle yemeğinizi alacak, daha sonra fil safarinin yapılacağı Toro Parkı’na devam edeceksiniz. Ormanın içinde yapılacak fil gezintisi sonrası otele dönüş... Geceleme otelde

5. GÜN: BALİ

Bugün serbest zamanlarını değerlendirmek isteyen konuklarımız TANAH LOT GÜN BATIMI turuna iştirak edebilirler. Bu turda dünya üzerindeki en muhteşem gün batımlarından birini izlemekle kalmayacak, aynı zamanda Kraliyet Tapınağı’nı, Kutsal Maymun Ormanları ve yakındaki Bukit Sari Antik Tapınağı'nı da gezeceksiniz. 

Bali'de kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz bir başka aktivite ise UNDERWATER WALK! Özel ekipmanlar sayesinde deniz tabanında gerçekten yürüme imkanı sunan bu aktivite, rengarenk balıkların ve müthiş su bitkilerinin dünyasını keşfetmek için idealdir. 

Akşam ise, arzu ederseniz, JIMBARANG BAY kumsalının mukemmel atmosferinde deniz mahsüllerinden oluşan açık büfe akşam yemeği yiyebilirsiniz. Geceleme otelde.

6. GÜN: BALİ  

Maceraperest konuklarımız günlerini LOMBOK ADASI turuna katılarak değerlendirebilirler. Bali / Lombok / Bali arasındaki mesafeyi pervaneli uçaklarla kat edecek, güzel plajları, büyüleyici şelaleleri ve muhteşem Rinjani Volkanı ile az keşfedilmiş bir turizm mabedi olan Lombok Adası’nı yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Tur bitiminde havaalanına transfer olacak ve kısa bir uçuşla Bali’ye döneceksiniz.  Geceleme otelde. 

7. GÜN: BALİ / SİNGAPUR

Sabah kahvaltısı sonrası belirlenen saatte şoförünüzle otel lobisinde buluşacak ve havaalanına transfer olacaksınız. Singapur Havayolları SQ-941 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.15’te Singapur’a hareket ve 11.50’de varış. Arzu eden konuklarımız günlerini Singapur'da alışveriş yaparak değerlendirebilir, ya da kısa bir şehir turu yapabilirler. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası saat 23.20’de Singapur Havayolları SQ-392 seferi ile İstanbula hareket. Geceleme uçakta…

8. GÜN: İSTANBUL

Yaklaşık 11 saat 30 dakika sürecek uçuş sonrası saat 04.55’te İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış.  

 

ÖNERDİĞİMİZ OTELLER

  • 4.5* Maya Ubud Resort & SPA  
  • 5* Ayodya Bali Resort Hotel ya da 5* The Samaya Bali
  • 5* Superior The Oberoi  ya da 5* Superior The Amankila 

Sunabileceğimiz diğer otel seçenekleri için bizi arayın.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Istanbul / Singapur / Bali / Singapur / İstanbul arası Singapur Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti ücreti ve havalimanı vergileri
  • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
  • Seçilen otelde oda-kahvaltı bazında konaklama 
  • Yerel rehberlik hizmetleri
  • Yerel acenta refakati 

 

Bu Turun Tarihleri

Ücret Bilgileri

Yeşil dağları, uzun kumsalları ve volkanik tepeleri ile dünya üzerindeki cennet... Bali’ye gitmek için birden fazla sebebiniz var! 

Önemli Notlar

YUKARI