NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

GİRİT TURU

4* ROYAL BELVEDERE HOTEL

1.GÜN: İZMİR – ATİNA – GİRİT (HERAKLION)

Adnan Menderes Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde Pastoral Tour kontuarı önünde sabah 10:30’da buluşuyor, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası 12:15’te Astra Havayolları ile GİRİT’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuz sonrası Heraklion Havalimanı’na iniyor ve pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından bizleri bekleyen otobüsümüz ile Heraklion (Kandiye) şehir turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler: Eski Türk Evleri, Venetian Limanı, Koule Kalesi, Belediye Binası, Meçhul Asker Anıtı, Minas Katedrali, Morosini Meydanı ve Çeşmesi. Ardından Hersonissos bölgesindeki 4* ROYAL BELVEDERE otelimize geri dönüyoruz. Otelimize geçip check-in işlemlerinin ardından serbest zaman. Akşam belirlenen saatte dileyen misafirlerimize ekstra gerçekleştirilecek olan Girit’in tüm tarihi ve kültürel havasını hissedeceğimiz Girit gecesi için yola çıkıyoruz.
Girit Gecesi: Burada güzel limitsiz şarap, meyve, buzuki ve yemek eşliğinde Girit’in yerel kıyafetli dansçıların folklor gösterisinin olduğu eğlenceye gidiyoruz. Gösterinin bitiminde otelimize dönüş. (50€)

2.GÜN: SPINALONGA ADASI – AGİOS NİKOLAOS

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz eşliğinde gerçekleştirelecek olan tam günlük Ag. Nicholas, Elounda, Spinalonga turumuza başlıyoruz.
Elounda – Spinalonga – Ag. Nikolaos - Plaka: Turumuz tekneye bineceğimiz liman kasabası Plaka’da başlayacaktır. Kısa tekne yolculuğumuzun ardından ilk olarak Venedik döneminin en güçlü kalelerinden birini barındıran zamanında cüzam hastalarının kapatıldığı Spinalonga Adası’nı ziyaret ediyoruz. Ardından Elounda’ya geçiş ve serbest zaman. Ardından şirin bir kasaba olmasının yanında, kasabanın içinde yer alan gölü ve bu gölün derinliği hakkında var olan birçok efsane ile ünlü olan Aghios Nikolaos’ı görüyoruz (50€). Geceleme otelimizde.

3.GÜN: TAM GÜN RESMO & HANYA TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz eşliğinde gerçekleştirelecek olan tam günlük Rethymno (RESMO) – Chania (HANYA) turumuza başlıyoruz.
Resmo – Hanya: Resmo Venedik ve Türk dönemlerinin kalıntılarını taşıyan Yunanistan’ın en güzel şehirlerinden biridir. Dar sokakları, eski Venedik evleri, çeşmeleri ile kendine ait karakteristik yapısı vardır. Rethymno’da verilecek serbest zamanda Fortetza (şehre bakan Venedik Akrapol girişi tur fiyatına dâhil değildir), eski Venedik limanı, Türk minareleri, şehri çevreleyen Venedik surları görülebilir. Sonrasında Kydonia kalıntıları üzerine inşa edilmiş ve günümüzde eski & yeni şehir diye ikiye ayrılmış olan Hanya’ya hareket. Hanya’da bulunan Türk minareleri görüldükten sonra ünlü balık & meyve pazarı ve güzel limanını ziyaret etmek için serbest zaman ve otelimize dönüş (50€). Geceleme otelimizde.

4.GÜN: GİRİT

Sabah oteldeki kahvaltımızın ardından şehri kendi isteğinize göre keşfetme, dolaşma, alışveriş otelin havuz imkanından faydalanmanız ve dinlenme imkanı. Konaklama 4* ROYAL BELVEDERE Hotel’de. Geceleme otelimizde.

5.GÜN: HERAKLION-İZMİR

Sabah oteldeki kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bagajlarımızı otelde bırakıp Girit’teki son saatlerimizi isteğinize bağlı olarak değerlendirebilirsiniz. Belirtilen saatte otelimizde buluşuyor ve özel otobüsümüz ile havalimanına geçiyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından 18:50'te özel uçuşu ile 1 saat sürecek olan yolculuğumuz sonrası İzmir’e varıyoruz.

Bu Turun Tarihleri

04-08 Haziran 2019, 4 Gece 5 Gün

Ücret Bilgileri

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • İzmir / Heraklion / İzmir Özel sefer ile aktarmasız gidiş – dönüş uçak bileti
 • Hersonissss’da Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Heraklion şehir turu 
 • 5 gün / 4 gece  4* Royal Belvedere Hotelde oda+kahvaltı konaklama 
 • Rehberlik hizmetleri 
 • Havalimanı  ve uçuş vergileri ,
 • Seyahat sağlık sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ   : ŞAHSİ BAŞVURU MECBURİDİR
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( DEVLE TE ÖDENEN )        : 15 TL     : 15 TL
 • YEŞİL PASAPORTA VİZE YOKTUR VE PASAPORTLARIN EN AZ 6 AY GEÇERLİLİĞİ OLMALIDIR,
 • (PASAPORTLARINDA KKTC DAMGASI OLANLAR SHENGEN VİZELERİ OLSA DAHİ GİRİT’ E GİRİŞ YAPAMAZLAR)
 • ÖĞLE & AKŞAM YEMEKLERİ ve YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER

İSTEĞE BAĞLI TURLAR

Girit Gecesi : 50 EURO (SHOW + AÇIK BÜFE YEMEK + LİMİTSİZ UZO VE ŞARAP*)

Elounda- Spınalonga – Plaka – Ag. Nikolaos Turu : 50 EURO (TAM GÜN: TEKNE TURU DÂHİL)

Resmo -Hanya Turu  : 50 EURO (TAM GÜN)

Tüm ekstra turların tura kayıt esnasında alınması durumunda %10luk indirim uygulanır. Girit’ te alınan ekstra turlarda indirimli fiyat uygulanmaz *Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleşir.

Önemli Notlar

 • Yukarıda belirtilen uçuş saatleri özel havayollarından alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 • Pastoral Tour gerekli gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Panoramik turlar herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez. 
 • Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
 • Bu seyahate katılacak olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir. Bu tur için Yunanistan’dan alınacak Shengen vizesine ihtiyaç vardır.
 • Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemden Pastoral Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat biletinin meblağı seyahat eden yolcuya aittir.
 • Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
 • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36cm.(yükseklik) x 23cm.(en) x 56cm.(boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. 
 • Yapacağınız alışverişlerde olabilecek aksiliklerden yerel rehberiniz, Türkiye’den sizlerle beraber tura katılan rehberiniz ve Pastoral Tour kesinlikle sorumlu değildir… 
 • Uçuşlarınızda, uçağın sizlere dağıttığı yerleri önceden ayarlamak acentamızın inisiyatifinde değildir.
YUKARI