HAWAII'DE BALAYI...


Hawai doğal güzelliklerle doludur. Pasifik’in yüzeyinden, okyanusun dibinden yükselen Hawaii Adaları, yumuşaçık kumları olan plajlar ve dramatik görünümlü volkan kayalıklarıyla süslüdür. Uzun süren gündüzleri ve yıl boyu ılık havası burayı tüm sene görülebilecek bir yer yapmakta, adanın sunduğu -şehirleşmiş Honolulu’dan Maui’nin lüks resortlarına, Kauai ile Büyük Ada Hawai'nin doğal güzelliklerine kadar- imkanlar çok çeşitli turisti kendine çekmektedir.   

1. Gün: Los Angeles / Oahu (Honolulu)

Yaklaşık 6 saat sürecek Los Angeles / Honolulu uçuşu sonrası Hawai takımadalarının en kalabalığı ve gelişmişi olan Oahu adasının merkezi Honolulu’ya varış. Transfer elemanı tarafından karşılanma ve otele transfer. Dinlenme.

2. gün: Oahu (Honolulu / Waikiki)

Kahvaltı sonrası yerel rehber eşliğinde HONOLULU ŞEHİR TURU: Punchbowl Krateri ve buradaki Ulusal Pasifik Anıt Mezarlığı, O’ahu adasının panoramik manzarasını seyredeceğiniz Nuuanu Pali, 1878’de Kaptan Cook’un adayı keşfinin 100. Yılı anısına yapılan Kral Kamehameha Heykeli ünlü Kakaako Parkı görülecek yerler arasında. Akşam ise mutlaka bir Luau  -çoğunlukla eğlencelerin eşlik ettiği geleneksel Hawai partisi veya ziyafetini kaçırmayın!  

3. Gün: Honolulu / Waikiki

Dünyanın en ünlü plajlarından olan Waikiki’nin tadını çıkarın. Banyan ağaçları arasına yayılmış 100 market tezgahıyla dükkanının adeta bir şehir oluşturduğu International Market Place’i görün. Gün batımında Waikiki’nin zirvesinde kurulmuş, okyanus ve dağ manzaralı döner-restoranda akşam yemeği yiyin.. 

4. Gün: Honolulu / Hawaii (Büyük Ada)

Kahvaltı sonrası havaalanına transfer. Kısa bir uçuş sonrası Büyük Ada adıyla anılan, Hawai eyaletini oluşturan takımadaların en büyüğü ve ünlüsü Hawaii’ye varış ve resort otele transfer.  Dinlenme.

5. Gün: Hawaii

Denizin ve güneşin tadını çıkarın veya geleneksel lomi-lomi masajıyla rahatlayın.  

6. Gün: Hawaii

Bugün dilerseniz altın sarısı HAPUNA PLAJI'na yol alın. Burada piknik yaparak veya güneşlenerek saatlerinizi geçirebilirsiniz. Öğleden sonra, eski bir değirmen kenti, şimdilerdeyse galerilerle kafelerin capcanlı renkleriyle parıldayan HAWI’yi keşfe çıkın. Bir tepenin üzerine kurulmuş olan Manta & Pavilion Wine Bar'da harika bir gün batımı manzarası seyredebilirsiniz.   

7. Gün: Hawaii

Hawaii Volkanları Ulusal Parkı'nda kızgın kırmızı lavların dökülüşünü ve buharlar arasında okyanusa girişini seyredebilir ve kraterlerin üzerinde yürüyüş yapabilirsiniz.

8. Gün: Hawaii / Honolulu / Los Angeles

Sabah kahvaltısı sonrası havaalanına transfer. Kısa bir Hawaii / Honolulu uçuşu sonrası Los Angeles’a hareket. 

 

MAUI YA DA KAUI ADALARI'NI İÇEREN ÖRNEK PROGRAMLARIMIZ VE OTEL ÖNERİLERİMİZ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN.

 

Bu Turun Tarihleri

Ücret Bilgileri

 THY + American/Delta Airlines ile...

Önemli Notlar

YUKARI