Notice: Undefined index: info in /var/www/vhosts/pastoraltour.com/httpdocs/bilesenler/turlar/ozel.php on line 22  İzmir çıkışlı yurt içi ve yurt dışı kültür turları, Gemi turları, Uçak biletleri, Otel rezervasyonları, Incoming, Incentive >> PASTORAL TUR

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Pastoral Tour'daki fırsatlardan haberdar olmak için e-bültenimize üye olun!

DUYURU & HABERLER

Dolmak Üzere Olan Turlarımız

Bahar kendini yavaş yavaş hissettiriyor ve yurtdışı turlarında yerler hızla tükeniyor. Mayıs 2014'de düzenleyeceğimiz üç turumuzda kalan son iki kişilik yerler için son fırsatlar!!!

27 Nisan - 9 Mayıs 2014 KÜBA-MEKSİKA

3-13 Mayıs 2014 KAZAKİSTAN-ÖZBEKİSTAN-KIRGIZİSTAN

10-22 Mayıs 2014 NEW YORK VE BATI A.B.D

Detaylı bilgi için tıklayın »
Mart 2014 Laponya Turumuzdan Enstantaneler

5-11 Mart 2014 tarihlerinde düzenlediğimiz Laponya turu yolcularımızın büyük memnuniyeti ile gerçekleşti. Tur liderimiz Svetlana'nın objektifine yansıyan görüntüler eşliğinde Laponya turumuz...

Detaylı bilgi için tıklayın »
Cruise Sitemiz Yayında

Promosyon Gemi Turları sitemiz yayında!!! En uygun fiyatları sunduğumuz, alıştığınız ve güvendiğiniz profesyonel Pastoral Tour hizmet anlayışımızı sadece deniz ve nehir turlarına yoğunlaştığımız Promosyon Gemi Turları  sitemizde de bulacaksınız. Nehir ve Okyanus rotalarında hizmet veren gemi turları bir yandan en pahalı otelleri aratmayan konfor ve hizmetleri ile size en rahat tatil imkanını sağlarken diğer yandan da pek çok kenti ve çok sayıda doğa ve tarih mirasını da keşfetme fırsatı sunuyor. Her mevsim, yılın her dönemi size uygun bir gemi turu bulacağınızdan emin olduğumuz Cruise Sitemize bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Detaylı bilgi için tıklayın »
2014 Bahar Turlarımız

THY ile Büyük Britanya : (21 Haziran - 2 Temmuz 2014) Büyük Britanya'yı Pastoral Tour güvencesi ve profesyonel hizmet kalitesi ayrıcalığı ile keşfedin.

İzmir'den hareket ile Kazakistan - Kırgızistan -Özbekistan :  (3-13 Mayıs 2014) Orta Asya'yı ve Türk medeniyetinin beşiğine yolculuk...
 
1 Mayıs'ı Küba'da Kutlayın - Büyük Küba Meksika Turu:  (27 Nisan - 9 Mayıs 2014)1 Mayıs'ta Havana'da Küba'nın büyülü ve boyun eğmeyen atmosferini içinize çekin. Arzu eden yolcularımız yolculuklarına Meksika ile devam edebilir.
 
İspanya - Endülüs: (25 Nisan - 3 Mayıs 2014) Ekstra Tur yok, THY kalitesi ve Pastoral Tour ayrıcalığı ile...
 
Azerbaycan - Gürcistan Turu: (25-30 Mayıs 2014) En yakın komşu ve dostlarımızı ziyeret etme zamanı gelmedi mi? Baharın en güzel günleri Hazar ve Karadeniz'in incilerini ziyeret için ideal zaman.

Kategori altında şu an için geçerli kayıt bulunmuyor.YUKARI