KANARYA ADALARI'NDA BALAYI


Fas'ın batısında, Atlas Okyanusu'nda İspanya'ya bağlı bir takımada olan Kanarya Adaları, yıl boyu bahar havasıyla Avrupa'nın en rahat destinasyonlarından biri.. 

 

El Hierro, La Palma, La Gomera, Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura ve Lanzarote isimli 7 adadan oluşan Kanarya Adaları, volkanik coğrafyası ve etkileyici sahilleri ile size muhteşem bir balayı deneyimi sunmaktadır.

Konuksever halkı, ilginç ve lüks konaklama yerleri ile balayınız için harika bir seçim...

Takımadaların en büyüğü, en çok tanınan ve en fazla turisti ağırlayan Tenerife Adası... Aynı zamanda 3550 metrelik Teide Volkanı'na da ev sahipliği yapan ada, kışın da ılıman bir iklim sunması nedeniyle yıl boyunca turizme açık. Adanın kuzey ve kuzeybatısı yürüyüş ve doğa sporları sevenler için ideal doğal parklar sunuyor. Özellikle güneyde yer alan altın kumlu plajları ve resort otelleri ile de deniz tatili yapmak isteyenleri oldukça tatmin edici bir destinasyon... Alışveriş yapmak ve canlı kafelerde ve restoranlarda vakit geçirmek içinse adanın merkezi Santa Cruz de Tenerife oldukça ideal...Santa Cruz aynı zamanda yat limanı ve çılgın gece hayatı ile ön plana çıkıyor.

Sörf tutkunlarının Mekke'si Fuerteventura, aynı zamanda Avrupa'nın en temiz ve en güzel plajlarına sahip... 

Gran Canaria'da ise her zevke hitap edecek bir şeyler bulmak mümkün... Scuba diving, sörf, hiking ve golf için elverişli olmasının yanı sıra pek çok restoranı, barı ve gece klübü ve tabii ki beyaz kumlu uzun plajları ile kendisine yakıştırılan minyatür kıta adını sonuna kadar hak ediyor... 

"Büyülü Ada" La Gomera ise doğa yürüyüşlerinden hoşlananlar için adeta bir cennet... Taraçalandırılmış tepeleri, dağları ve şelaleleri ve Avrupa'nın tek defne ağacı ormanı ile tatilde yeşilden kopmak istemeyenler için ideal...

 

ÖNERDİĞİMİZ OTEL & RESORT ALTERNATİFLERİ İÇİN LÜTFEN OFİSİMİZLE İRTİBATA GEÇİN.

 

Bu Turun Tarihleri

Ücret Bilgileri

 THY ile...

Önemli Notlar

YUKARI