KARAYİP KIYILARINDA RENKLİ VE HAREKETLİ BİR BALAYI İÇİN...CANCUN


Cancun tatilleri her tür deniz ve plaj aktivitesi için idealdir.  Ama ince ve parıltılı kumları ile uzanıp giden plajın tadını çıkarmak dışında da yapacak o kadar çok şey var ki...  Her biri diğerinden daha göz alıcı tasarımcı dükkanları, su sporları, kulüpleri, yunus gösterileri ve şerbet renkli otel kompleksleriyle çevrili bölgede, hareketli ve eğlenceli bir balayı sizi bekliyor... 

Cancun’a yapacağınız tatilde yağmur ormanlarının derinliklerine dalıp yalnızca bir yüzyıl önce keşfedilmiş olan Maya şehri Chichen Itza kompleksini gezmeyi de unutmayın.   

Aralıksız bir gece hayatı, harika kumsallar, arkeolojik turlar ve iyi bir alışveriş isteyen yeni evli çiftlerimize Cancun’da balayı turunu kesinlikle öneririz. 

(Geçerli ABD vizesi olan konukların Meksika için ayrıca vize almalarına gerek yoktur.)

ÖRNEK PROGRAM

1. Gün: Istanbul / Mexico City 

Air France / KLM uçuşu ile Mexico City’ye hareket.Yerel saat ile öğleden sonra Mexico City’ye varış. Havaalanında karşılanma ve otele transfer. Geceleme. 

2. Gün: Mexico City / Cancun

Sabah yerel şoför-rehberiniz eşliğinde panoramik MEXICO CITY ŞEHİR TURU. Ardından havaalanına transfer ve Cancun’a hareket. Cancun’a varışta transfer elemanı tarafından karşılanma ve kalacağınız otele transfer. Serbest zaman. Geceleme. 

3. Gün: Cancun

Sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. BLUEWATER’da şnorkelle yüzmeye gidebilirsiniz. Bu özel tur ve macera noktası misafirlerine, Karayipler'in en hayret verici canlıları arasında şnorkelle yüzme fırsatı sunuyor. Yaz ayları boyunca balina köpekbalıkları, Quintana Roo yakınındaki Holbox Adası kıyısı açıklarında görülebilir. Bu büyüleyici büyük hayvan yüzeye çıkarak gezginlerin kendisini doğal ortamında görmesine izin vermektedir. Aynı zamanda misafirler tüm sene boyunca yelken balıkları, yunuslar, yalancı katil balinalar ve kadife köpekbalıkları ile birlikte şnorkelle yüzebilir. Geceleme otelde.     

4.Gün: Cancun (Chichen Itza) 

Sabah kahvaltısı sonrası özel aracınız ve rehberiniz eşliğinde Cancun’a yaklaşık 200 km. mesafedeki Yucatan Yarımadası’nın merkezinde yer alan ve Maya Medeniyeti’ne ait en önemli kalıntılara ev sahipliği yapan CHICHEN ITZA turuna katılın. Kukulkan Tapınağı ile Savaşçılar Manastırı’nın gezilmesinin ardından otele transfer. Geceleme otelde. 

5. Gün: Cancun

Tüm gün serbest zaman. Bugün arzu ederseniz Eko-arkeolojik bir park olan ve Cancun’un 76 km güneyindeki Riviera Maya’da bulunan XCARET’e gidebilirsiniz. Burada bölgeye özgü tropik bitki örtüsüyle hayvan yaşamının ve Maya kültürünün farklı ifadelerinin tadını çıkarabilirsiniz.  Arkeolojik bölge, yeraltı nehirlerinde şnorkelle yüzme, kumsal, kelebek pavyonu, orkide serası, bölgesel hayvan besleme çiftliği, Maya köyü, jaguar adası bu bölgedeki ilgi çekici olanaklardan birkaçıdır. Burada ayrıca yunuslarla yüzebilir, Temascal ve Spa servislerinin tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelde.     

6. Gün: Cancun

Bugün JIP SAFARI yaparak Cancun’un en güzel yerlerinden bir bölümünü keşfedebilirsiniz. Yeraltı mağaralarında yüzme veya şnorkelle yüzme şansını, Maya kalıntılarını keşfetmeyi ve koruma altındaki bir vahşi orman gezisini bir güne sığdırabilirsiniz... Ya da Isla Mujeres açıklarında yer alan ve oldukça ilginç heykellere ev sahipliği yapan CANCUN SU ALTI MÜZESİ'nde dalış turuna katılabilirsiniz. Gece Lobster Dinner Cruise’ün tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme.     

7. Gün: Cancun / Mexico City / Istanbul

Özel araçla otelden havaalanına transfer. Sabah Cancun / Mexico City uçuşu. Mexico City'ye varış. Bilet ve pasaport işlemeri sonrası Mexico City / Istanbul uçuşu...   

ÖNERDİĞİMİZ OTELLER

 

Bu Turun Tarihleri

Ücret Bilgileri

gece yaşamının tadını çıkarırken çok yakındaki Maya kalıntılarını ziyaret etmeyi ihmal etmeyin...! KLM / Air France ile

Önemli Notlar

YUKARI