MALDİVLER BALAYI TURU


Balayı tatilinizde sevgilinizi Hint Okyanusu'nun kalbine yayılmış bu incilere götürebilirsiniz. Güneşin sarmaladığı pek çok plajı, derin mavi suları, masmavi gökyüzü ve tropik ağaçları ile Maldivler, ideal balayı mekanıdır. Şimdi Türk Hava Yolları direk uçuşları ile ulaşması çok daha rahat olan Maldivler, her sene pek çok yeni evli çiftin balayı için tercih ettiği bir destinasyon...

*** BALAYI SEYAHATİNİZLE İLGİLİ DETAYLAR VE SİZE SUNACAĞIMIZ ALTERNATİF OTELLER İÇİN LÜTFEN ACENTAMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ ***

ÖRNEK FİYAT TEKLİFİ

Aşağıdaki örnek fiyat teklifi Mayıs - Temmuz döneminde, THY ile Ekonomi Sınıfı Uçak biletini içerir. Güncel fiyatlar örnek Maldivler Balayı Turu teklifimizden farklı olabilir. En güncel fiyatlar ve farklı konaklama seçenekleri için acentamız ile irtibata geçerseniz size yardımcı olmaktan mutlu olacağız.

Örnek fiyat teklifimizde sık sık kullandığımız Paradise Island Resort and Spa için hazırladığımız teklifi görüyorsunuz. Paradise Island Male'ye yakın olması, sürat teknesi ile kolay ulaşımı, ve beş yıldızlı konaklama konforunu pek çok dört yılduzlı resort ile aynı fiyata sunması ile tercih ettiğimiz otellerden birisi. Benzeri kalitede hizmet sunan bazı diğer otellere ancak deniz uçağı ile ulaşmak mümkün. Bu kulağa cazip gelen seçenek ise fiyatları neredeyse 1000 USD arttırmakta. Eğer toplam balayı tur paletinizin 800-1000 dolar artmasını istemiyorsanız uçakla ulaşılabilen otelleri önermiyoruz.


ÖNERDİĞİMİZ AKTİVİTELER

İşte hareketi seven çiftlerimiz için önerdiğimiz bazı aktiviteler:  

Gemi Yolculuğu

Maldivler'in mavi göllerinde bir mercan adadan diğerine, bir adadan öbürüne yapılacak gemi yolculuğu hiç unutamayacağınız bir deneyim olacak.

Sualtı Dalışı

Sualtı dalışı, turistleri en çok eğlendiren aktivitelerden birisidir. Dalış için herhangi bir uluslararası sertifikanız varsa rahatlılla buradaki dalış aktivitelerine katılabilirsiniz. Ancak endişelenmeyin! Eğer ACEMİ iseniz çeşitli dalış kurslarından size uyanı seçebilirsiniz. Bu kurslar Almanca, İtalyanca, İngilizce, Japonca, Korece, Çince ve hatta Fransızca verilmektedir.

Sörf

Bir su dünyasıyla çevrelenmiş bu ülkenin her yeri, geniş bir dizi seçeneğiyle su sporlarını adrenalinin salgılandığı coşkulu bir deneyim haline getirir. Sörf, rüzgarın estiği bu adalara doğal bir şekilde gelir. Bu da tatil deneyiminize bir bonus katar.

Şnorkelle Yüzme

İş şnorkelle yüzmeye geldiğinde, su altının güzelliğini keşfetmek için profesyonel olmanıza gerek yoktur. Maldiv Adaları'ndaki göllerinin hemen ilerisi, içinde çeşitli balıklarla mercanları barındıran zengin ve harikulade mercan kayalıklarıyla çevrilidir. Şnorkel, bu su altı güzelliğini görmenin en iyi yoludur. Şnorkel malzemelerini dalış merkezlerinden edinebilirsiniz.

Balık Tutma

Çok farklı balık tutma yöntemi var, ancak bunların en yaygını gece balık tutma turlarıdır. Çoğu tatil yeri, bu hizmeti sunmaktadır. Bunlar, gerçekten denize yapılan macera dolu turlardır.

Balık tutma botları güneşin batışıyla birlikte adadan ayrılır ve kenar kayalıklara ya da bazen, tüm adalarda bulabileceğiniz rağbet gören balık tutma noktalarına demir atar. Bu botlar genellikle kalkıştan önce yiyecek malzemeleriyle doludurlar, bu aynı zamanda denizde piknik olarak da düşünülmektedir.

Yunus ve Balina İzleme

Maldivler'in suları dünyadaki tüm balina ve yunus türlerinin dörtte birine ev sahipliği yapmaktadır. Bu farklı türler arasında en büyük hayvan olan Mavi Balina ile en küçüğü olan Dönücü Yunuslar bulunmaktadır. Kaçırmamanızı tavsiye ederiz!

Bu Turun Tarihleri

Ücret Bilgileri

denizin ve kumsalın tadını çıkarın, dalış başta olmak üzere su sporu aktivitelerine katılın... 
THY / Singapore Airlines / Qatar Airways ile...

Önemli Notlar

YUKARI