NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

MANİSA / SPİL NAZARKÖY & ÇİNİLİKÖY

Şehzadeler Kenti

Sabah saat 08:00 Fahrettin Altay Meydanı, saat 08:20 Alsancak Lozan Meydanı Atatürk Lisesi önü, saat 08.45 Karşıyaka Yunuslar Mavikule önünden yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak temiz hava eşliğinde sabah kahvaltımızı almak üzere, sizi masallar diyarında hissettirecek olan Nazar Köy’e gidiyoruz. Nif Dağı eteklerindeki bu şirin ve mütevazı köyde kahvaltımızı ve gezimizi tamamladıktan sonra rotamızı Çiniliköy’de bulunan, Ümran Baradan tarafından Kemalpaşa Belediyesine devredilen Çinili Köşk’e çeviriyoruz. Müzede dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen çok sayıda tablo, seramikler ve ödül almış eserler bunmaktadır.

Ardından karın keyfini çıkarmak üzere Spil dağına gidiyoruz. Öğle yemeğinde (ekstra) sucuk- ekmek yiyebilir ya da yanınızda getirdiğiniz kumanyalarınızla karlar altında keyif yapabilirsiniz. Spil’de konuklarımız için verdiğimiz serbest zamanın ardından akşamüzeri saatlerinde İzmir’e dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Başka bir gezimizde buluşma dileğiyle vedalaşıyoruz…

 

 

Bu Turun Tarihleri

23 Şubat 2019 Cumartesi

Ücret Bilgileri

Fiyata Dahil Hizmetlerimiz

  • Ulaşım hizmeti
  • Programda belirtilen çevre gezileri
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

  • Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği
  • Yemeklerde alınacak içecekler
  • Kişisel harcamalar
  • Müze, ören yeri giriş ücretleri

** Rehberimiz, zorunlu durumlarda içeriği aynı kalmak kaydı ile program akışında değişiklik yapabilir.

Önemli Notlar

Rehberimiz zorunlu durumlarda tur rotasında değişiklik yapabilir.

Araç yolcu sayısına göre belirlenir.

YUKARI