NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

ORTA AVRUPA TURU

18 Tur-5 Akşam Yemeği-2 Öğle Yemeği Dahildir! Ekstra Tur Yok!

18 Adet Tur  + 5 Adet Akşam Yemeği + 2 Adet Öğle Yemeği Dahildir

Akşam Yemekli Grinzig Meyhaneleri  Limitsiz İçki/İçecek Dahil * Viyana Ormanları Seegrotto Mayerlıng Baden Turu * Akşam Yemekli Ve Showlu Macar Gecesi İçki/İçecek Dahil * Öğle Yemekli  Estergom Kalesi - Vysegrad - Szteendre Turu Limitsiz İçki/İçecek Dahil   * Tuna Nehri Tekne Turu 1 adet içki içecek dahil  * Akşam Yemekli Vlatava Nehri Tekne Turu 2 adet içkili   *Öğlen Yemekli Karlovy Vary Turu  1 adet içki/içecek dahil  * Akşam Yemekli Ortaçağ Gecesi Turu Limitsiz İçki/içecekli Dahil  

 *Bratislava Turu, Dresten Turu, Terezin Nazı Toplama Kampı Turu, Tuna Kulesi ve Schonbrunn Sarayı Turu 

*Akşam Yemekli Çek Gecesi Turu Limitsiz İçki/içecekli Dahil    

Fiyatlarımıza  Dahildir !!!

1.Gün    İzmir – İstanbul – Budapeşte

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali'nde saat 06:30’da THY KONTUARI önünde buluşma. Gerekli bilet ve pasaport işlemlerinden sonra TK 2309 sefer sayılı ile saat 08:40‘da İstanbul’a uçuş. Saat 09:50’de İstanbul’a varışımızı takiben TK 1033 ile saat 11:55’de Budapeşte’ye uçuş. Saat 12:55’de Budapeşte’ye varış. Varışımızı takiben Budapeşte şehir turu: Kahramanlar Meydanı, Andreasy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 odalı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, köprüler, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella görülecek yerler arasındadır. Turun ardından akşamüstü otelimize transfer, yerleşme ve dinlenme imkânı.

Akşam tüm misafirlerimizin katılımı ile muhteşem gece manzaralarıyla BUDAPEŞTE GECE TURU ve yemekli, sınırsız Alkollü-Alkolsüz içecekli ve Show programlı Gala gecesi olan MACAR GİPSY gecesi. Bu tur öncesi 120.000 litrelik dünyanın en büyük şarap fıçısını ve 98 km’lik Guiness rekorlar kitabına girmiş meşhur Budapeşte şarap mahzenlerini geziyor, meşhur Tokaji  şaraplarının tadımını yapıyoruz. Kendi fotoğrafınızın basılmış olduğu hatıra şarap şişelerinden almayı unutmayınız. Geceleme otelimizde.

2.Gün Budapeşte

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından tüm misafirlerimizin katılımı ile ESZTERGOM KALESİ-VYSEGRAD-SZTENDERE TURU. Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Esztergom Kalesi, şehri ve Esztergom Katedrali, Tuna Nehri kenarındaki köyler ve kasabalar ile Visegrad Kasabası gezilecek, çok elit menü ile alınacak limitsiz içkili öğle yemeğinde  restaurantımızda Rönesans dönemini yaşayacak, yemek sonrasında Szentendere Tiamo Artistler Köyü'nde Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksanız. Akşamüstü otelimize dönüş ve dinlenme imkanı.

Akşam tüm misafirlerimizin katılımı ile Avrupa’nın en güzel nehir turlarının başında gösterilen ve şehrin en modern teknesi ile gerçekleştirilecek olan muhteşem gece manzaralar ile içkili TUNA NEHRİ TEKNE TURU. Bu tur öncesi meşhur Vaci Caddesi'ni görme imkanına sahip olacaksınız. Geceleme otelimizde.

3.Gün  Budapeşte - Bratislava - Viyana

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından SLOVAKYA Cumhuriyeti’nin başkenti BRATİSLAVA Turu. Avrupa’da kişi başına düşen 35.000€’luk milli gelirle en zengin başkentlerinden olan Bratislava’da görülecek yerler: Tuna’nın incisi Bratislava Nehir kıyıları, 1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St.Martin Katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından öğle saatlerinde Viyana’ya hareket. Viyana’ya varışımızı takiben Viyana şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda  Ring Caddesi üzerindeki Opera Binası, Hoffburg Kışlık Sarayı, Güzel Sanatlar ve Fen  Müzesi, Viyana Üniversitesi, Belediye Sarayı (Ratthaus), Votive Kilisesi, Tuna Nehri kıyıları görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otelimize transfer, yerleşme ve dinlenme imkanı.

Akşam 19.00'da otelimizden hareket ile tüm misafirlerimizle GRİNZİG MEYHANELERİ Turu (YEMEK+LİMİTSİZ İÇKİ). Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Viyana şarkıları ile Grinzinger Heurigen show gösterilerinin sunulduğu esnada şarap, bira ve alkolsüz içeceklerin ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz. Geceleme otelimizde.

4.Gün     Viyana

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından 09.00’da VİYANA ORMANLARI, SEEGROTTO yer altı gölü, MAYERLİNG ve BADEN turu. Bu turumuzda Nazi Almanyası’nın 2.Dünya Savaşı'nda ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotto’ya gidip tekne turu yapıyoruz. Takiben Avusturya tarihini değiştiren ve filmlere konu olan meşhur MAYERLİNG Av Köşkü'nü (Avusturya - Macaristan tahtının varisi Veliaht Prens Rudolf ile Baron Albin Vetsera nın kızı olan 17 yaşındaki Maria Vetsera'nın 1889’daki intiharına sahne olduğu yer) faciada adı geçen kişilerin resimleri, portreleri, neden ve sonuçlarıyla tanıyoruz. Turun diğer bölümünde göller, ormanlar, tabiat ülkesi olan Avusturya’yı bize en net olarak tanıtacak, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği kaplıcalar ve tabiat şehri Baden’i tanıma ve alışveriş imkanına sahip olacaksınız. Öğleden sonra Sissi’nin, Maria Theresa’nın sarayı dünyaca meşhur SCHONBRUNN SARAYI ve Viyana’yı bize daha iyi tanıtacak olan 252 metrelik TUNA KULESİ turu. Akşamüstü şehir merkezinde serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.Gün    Viyana - Prag

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından 08.00’de Prag’a hareket. Prag’a  varışımızı takiben PRAG PANORAMİK şehir turu. 6. yüzyılda kurulduğu varsayılan kent’te çoğu önemli yapı bugüne kadar bozulmadan gelebilmiştir. Şehir turu  sırasında Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST. Vitüs Katedrali, Simyacılar Sokağı, Franz Kafka’nın evi, Altınyol, 13. yüzyılda baş mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykeli'nin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Bohemia Kristallerinin anavatanı Çek Cumhuriyeti’nde sıkı bir pazarlıkla o göz alıcı kristallerden alabilirsiniz.

Akşam tüm misafirlerimizin katılımı ile VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU (Hoş geldin içkisi+1 İÇKİ DAHİL). Bu turumuzda Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemiz ile yapacağımız açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın akşam görüntüsünü görüyoruz. Panama ve Süveyş kanallarına benzeyen kanallardan geçerken özellikle tarihi Charles Köprüsü'nün altında iken dilek tutmayı unutmayınız. Yol yorgunluğunuzu atacağınız ve PRAG’ta olduğunuzu gerçek anlamda hissetmenizi sağlayacak olan bu turumuzda Prag’ı daha iyi tanıyacaksınız. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde…

6.Gün    Prag

Sabah açık büfe kahvaltımız sonrasında 09.00’da hareket ile öğle yemekli KARLOVY VARY turu. 17. ve 18. yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK’ün 1918 de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek, 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİMİZİ (1 İÇKİ DAHİL) Rus Çarı Deli PETRO’nun da yaşadığı butik şık otelde alıyoruz. Yemek sonrası kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.

Akşam tüm misafirlerimizin katılımı ile GALA GECEMİZ olan akşam yemekli, show programlı MUHTEŞEM ORTAÇAĞ GECESİ turu. Bu turumuzda ilk önce  Avrupa’nın en güzel meydanlarının başında gösterilen Prag eski şehir meydanını tanıyoruz. Ardından Avrupa’nın ve Prag’ın 700 yıllık en tarihi  restaurantında yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız. Bu sürprizli gecede dansçı esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, ateş dansçıları, dilenciler, sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir. Sizler de bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Muhteşem eğlence sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

07.Gün    Prag

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından tüm misafirlerimizin katılımı ile ALMANYA’nın en güzel şehri olarak gösterilen DRESDEN Turu. Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezi Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayı, Brulshl terası, Kral Yolu, Elbe Nehri, Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından Dünya Mirası koruması altına alınan şehirde en uygun fiyatlarla (elektronik,spor ve tekstil ürünleri ) alışveriş ve gezinti için serbest zaman…

Bu güzel tur sonrası akşamüstü tüm misafirlerimizin katılımı ile TEREZİN NAZİ TOPLAMA KAMPLARI VE Müzeleri turu. Bu turumuzda son yılların Oscarlı filmleri olan Schindler’in Listesi, Piyanist, Hayat Güzeldir gibi filmlere set olan ve 2. Dünya Savaşı'nda Yahudilerin yaşadıklarını dünyada en orijinal şekilde muhafaza eden kampları, gestaponun ofislerini, kadın ve erkeklerin yaşam mekanları, müzede Yahudilerin canlı video görüntüleri, kişisel eşyaları ve can alıcı belgeler ve kremetoryumlar görülecekler arasındadır. Bu kaçırılmayacak tur sonrası Prag şehir merkezine dönüş ve serbest zaman.

AKŞAM LİMİTSİZ İÇKİ VE SHOWLU ÇEK GECESİ. Geceleme otelimizde…

08.GÜN Prag - İstanbul - İzmir

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından alışveriş ve çevre gezileri için serbest zaman. Ardından Prag Ruzne Uluslararası Havalimanı'na transfer ve THY’nin TK 1770 sayılı seferi ile 19:20'de İstanbul’a hareket ve 22:55'de varış ardından THY’nin TK2354 seferi ile 01:35’de İzmir’e  hareket  ve  02:50'de varış. TURUMUZUN SONU…

Bu Turun Tarihleri

02 - 09  Ağustos 2018, 7 Gece 8 Gün

19 - 26  Ağustos 2018, 7 Gece 8 Gün   1099 €  / sng oda 1399 € 02 / 12 Yaş 1049 €

01-08 Eylül 2018, 7 Gece 8 Gün

Ücret Bilgileri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN  HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile  İzmir  İstanbul Budapeşte  ve  Prag İstanbul İzmir  arası Uçak biletleri 
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri
 • Budapeşte-Viyana- Prag   arası özel lüks otobüs yolculuklar
 • Budapeşte, Viyana , Prag Ayrıntılı  Şehir Tanıtım Turları
 • Budapeşte’de Park in By Radisson Hotel’de 2 GECE Oda / Kahvaltı konaklama
 • Viyana’da Renaissance Wien Hotel’de  2 GECE Oda / Kahvaltı konaklama
 • Prague Andels Hotel’de 3 GECE Oda / Kahvaltı konaklama
 • LİMİTSİZ İÇKİ VE AKŞAM YEMEKLİ GRİNZİG MEYHANELERİ GECESİ 
 • VİYANA ORMANLARI SEEGROTTO MAYERLING BADEN TURU
 • TUNA KULESİ VE SCHONBRUNN SARAYI TURU
 • BRATISLAVA TURU
 • AKŞAM YEMEKLİ VE LİMİTSİZ İÇKİLİ SHOWLU MACAR GECESİ
 • ÖĞLE YEMEKLİ ESTERGOM KALESİ - VYSEGRAD - SZTEENDRE TURU
 • TUNA NEHRİ TEKNE TURU 1 içecek dahil 
 • AKŞAM YEMEKLİ VLATAVA NEHRİ TEKNE TURU 2 içki dahil 
 • ÖĞLEN YEMEKLİ KARLOVY VARY TURU 1 İçecek dahil 
 • LİMİTSİZ İÇKİ ve AKŞAM YEMEKLİ ORTAÇAĞ GECESİ TURU 
 • LİMİTSİZ İÇKİ  ve AKŞAM YEMEKLİ ÇEK GECESİ TURU
 • TEREZIN NAZI TOPLAMA KAMPI TURU
 • DRESTEN TURU
 • Tüm Otellerde Açık Büfe Sabah kahvaltıları 
 • Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası            
 • Havalimanı Vergisi ve Uçuş Sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Şahsi harcamalar
 • Otellerde minibar,telefon vb.ekstra harcamalar
 • Yurtdışı çıkış fonu (15 YTL)  { Turdan önce bankaya yatırılmalıdır…!!!} 
 • Schengen Vize + Hizmet Ücreti 120 €     “ YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK…! “

Önemli Notlar

YUKARI