NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

PAMPOROVO KAYAK TURU

İZMİR'DEN DİREKT UÇAK İLE

1.Gün: İZMİR - PAMPOROVO

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda Dış Hatlar Sun Express HY kontuarında saat 05.30'da buluşma. 07.15'te Sunexpress Havayolları ile İzmir – Plovdiv (Filibe) uçuş. 1 saat 15 dk süren kısa bir yolculuktan sonra Plovdiv Havalimanı'na yerel saat 07:30’da varıyoruz. Pasaport işlemlerimizi tamamlayarak Havalimanında bekleyen aracımız ve rehberimizle birlikte konaklama için seçtiğimiz PAMPOROVO bölgesindeki otelimize hareket. 09.30 civarında otelimize varış. Sabah kahvaltısından (ekstra) sonra dileyen misafirlerimiz kayak keyfini yaşamaya başlayabilirler. Geceleme Pamporovo'daki otelimizde.

2. Gün: PAMPOROVO

Sabah kahvaltımız ardından kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Otelde akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde.

3. Gün: PAMPOROVO

Sabah kahvaltımız ardından kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Veya arzu eden konuklarımız ekstra düzenlenecek olan Sofya turuna katılabilirler. 7000 yıllık bir geçmişe sahip olan Sofya’ya da göreceğimiz St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilise’si, Rotanda Kilisesi, Aya Sofya Kilise’si, Parlamento, Sofya Üniversitesi, Aleksander Nevski Katedrali Başbakanlık, NDK Ulusal Kültür Sarayı gezilecek ve Atatürk’ün yeniçeri elbisesi giyerek katıldığı balonun yapıldığı ordu evini de görme fırsatımız olacaktır. Otelde akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde.

4. Gün: PAMPOROVO

Sabah kahvaltımız ardından kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilir veya Filibe turuna katılabilirler. Plovdiv’de panoramik şehir turumuzda; İslam-Türk kültürünü yansıtan eserleri ve Bizans, Yunan ve Osmanlı izlerini görme fırsatı bulacağız. Cuma Camii, Sveta Bogoroditsa kilisesi, Balaban evi, Nikola Nedkoviç evi, Zlatio Boyaciev evi, Hindilyan evi, Antik Tiyatro ve Eski Plovdiv gezilecektir. Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg caddesinde serbest zamanımız olacak. Otelde akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde.

5. Gün: PAMPOROVO - İZMİR

Sabah saatlerinde rehberimizin verdiği buluşma saatinde otel resepsiyonunda buluşarak, Plovdiv Havalimanı'na transferimizi gerçekleştiriyoruz. Saat 08.15'te Sunexpress Havayolları Plovdiv(Filibe)-İzmir direk uçuşumuzla İzmir Adnan Menderes Havalimanına 10:15 saatlerinde varış. Bir sonraki turumuzda görüşebilmek dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Yukarıdaki fiyatlar erken rezervasyon fiyatları olup, 31.12.2017 tarihine kadar yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

Bu Turun Tarihleri

28 Ocak 2018, 4 Gece 5 Gün

Ücret Bilgileri

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • İzmir – Plovdiv – İzmir Direk Uçuş Biletleri 
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transfer 
 • 4 Gece Otel Konaklaması 
 • Zorunlu Seyahat Sigortası 
 • Türkçe Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Kişisel Harcamalar 
 • Rehber Tarafından Organize edilen Ekstra  Turlar 
 • Öğlen ve Akşam Yemekleri ( pekete bağlı olarak)
 • Vize Ücretleri ( Shengen ve yeşil pasaportu bulunanlar vizeden muaftır)
 • Kayak Kiralama ve Kayak hizmetleri  

                          Kayak Sigortası  ( Extreem Spor sigortası - 30 Euro ) 
                          Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL)                         

Önemli Notlar

 • Yukarıda belirtilen uçuş saatleri SunExpress Havayolları’ndan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 • Pastoral Tour gerekli gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 20 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Pastoral Tour yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumda yolculara para iadesi yapılacaktır.
 • Panoramik turlar herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez. 
 • Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
 • Otellere check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
 • Uçak yolculuğu esnasında yolcu başına serbest bagaj hakkı sınırı 20 kg’dir. Her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır ve bu bagajın ağırlığı 6 kg. sınırını 
 • geçmemelidir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Pastoral Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. 
 • Bu seyahate  katılacak olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 6 olması gerekmektedir.
 • Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemden Pastoral Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat biletinin meblağı seyahat eden yolcuya aittir.
 • Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
 • Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden Pastoral Tour sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken Pastoral Tour’a ödenen meblağ vize alınamadığı takdirde iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
YUKARI