NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

SÖMESTRDA KAR KEYFİ

SON YERLER

25 OCAK 2019, CUMA  : İZMİR – ANKARA – BEYPAZARI – BOLU

Sabah saat 06.45'te Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali Pegasus HY kontuarı önünde buluşma. Bilet işlemlerinden sonra 08.00'da Ankara’ya hareket ediyoruz. Saat 09.10’da Ankara Esenboğa Havalimanı'na varıyoruz ve bizleri bekleyen aracımıza transfer oluyoruz. Ankara’da vereceğimiz geç kahvaltı (ekstra) molamızın ardından, ilk olarak Anıtkabir`e giderek Ulu Önder Atatürk’ü saygıyla anıyoruz. Anıtkabir’de Aslanlı yolun başında İstiklal ve Hürriyet Kuleleri ve bunların önlerinde yer alan Kadın ve Erkek heykel gruplarını, yolun sonunda bulunan Mehmetçik Kulesi, Zafer Kulesi, İsmet İnönü Mozolesi ve 23 Nisan Kulesinde sergilenen eserler görüldükten sonra Atamızın huzuruna Mozole'ye çıkıyoruz. Mozole ziyareti sonrası bizi hem hüzünlendirecek hem de gururlandıracak ‘’Kurtuluş Müzesi’ni’’ gezeceğiz. Müdafaa-i Hukuk Kulesi yolundan Anıtkabir ziyaretimizi tamamlıyoruz. Anıtkabir ziyaretimizden sonra bir açık hava müzesine dönüştürülmesi planlanan Beypazarı’na doğru yola çıkıyoruz. Cumbalı ve Guşganalı Evleri geziyoruz. Kale, Kültür Evi (Müze), Yaşayan Müze, Sultan Alâeddin Cami (Camii Kebir) görülecek yerlerden bir kısmıdır. Alınacak öğle yemeğimizin ardından Beypazarı’nda alışveriş için serbest zaman. Konuklarımız gümüş işlemeciliğinin çok yaygın olduğu (telkari) atölyelerinden, sim sırma işlemeleri, ipek bürgü dokumaları, bez ve kilim dokumalarının satıldığı çarşılardan ve Baharatçılar çarşısından gönüllerince alışveriş yapabilirler. Akşam yemeği ve geceleme Bolu’daki otelimizde.

26 OCAK 2019, CUMARTESİ : BOLU – KARTALKAYA – GÖLCÜK – BOLU

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası kar tutkunları için keyifli bir güne başlıyoruz. Ülkemizin Uludağ ile birlikte en popüler kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya’ya doğru yola çıkıyoruz. Göz kamaştıran doğası ve kar sporlarına elverişli yapısı ile binlerce misafiri ağırlayan Kartalkaya’da serbest zaman veriyoruz. Arzu edenler kayak yapabilir arzu edenler ise karın ve doğanın keyfini çıkartabilir. Ardından Bolu şehir merkezinin 13 km güneyinde suni olarak yapılmış bir set gölü olan Gölcük Tabiat Parkı'na doğru yola çıkıyoruz. Yükseltisi 1217 m olan gölün etrafı çam, göknar, kayın, gürgen ve karışık türde ağaç türleri ile kaplıdır. Her mevsim muhteşem görünen gölün etrafında yürüyüş yapıyor ve doğanın keyfini çıkartıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Bolu’daki otelimizde.

27 OCAK 2019, PAZAR : BOLU -  ABANT – MAŞUKİYE – KARTEPE – İZMİR

Otelde alacağımız kahvaltının ardından yola çıkıyoruz. İlk durağımız her mevsim güzel olan Abant’a gidiyoruz. Abant’ta karlar üzerinde göl çevresinde yürüyecek, Göl kenarındaki kır kahvelerinde sıcak salep, çay veya kahve keyfi yapacağız. Köylülerin ürettiği yöresel ürünlerden tadacağız. Ardından ormanları, dereleri, temiz havası ile Türkiye’nin en sevilen yerlerinden biri olan Maşukiye’ye gidiyoruz. Alacağımız öğle yemeği molamızdan ardından 2. kar durağımız olan Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz. Kartepe’de alacağımız serbest zaman sonrasında belirlenen saatte buluşup İzmir’e geri dönüş için İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na gidiyoruz. Pegasus Havayolları kontuarında bilet işlemleri sonrasında saat 23.10’de İzmir’e uçuş. Gece yarısı saat 00.25’te İzmir’e varıyor hafızalarımızda ki muhteşem manzaralarla İzmir’e dönüyoruz.

Bu Turun Tarihleri

25-27 Ocak 2019, 2 Gece 3 Gün

Ücret Bilgileri

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Programda ki tüm ulaşım hizmetleri
 • Programdaki tüm şehir turları ve çevre gezileri
 • Bolu’da Karpalas City Hotel& Spa  v.b. 2  gece konaklama
 • Otellerde alınacak sabah kahvaltıları (2)
 • Otellerde alınacak akşam yemekleri ( 2 ) 
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
 • Tursab seyahat güvence paketi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Pegasus ile  İzmir / Ankara – İstanbul Sabiha Gökçen / İzmir uçak bileti  ücreti. Kişi başı 325 TL 
 • İlk gün alınacak sabah kahvaltısı
 • Öğle yemekleri, yemeklerde alınan tüm içecekler
 • Otellerde yapılan bütün ekstra harcamalar
 • Müze, Ören yeri ve Milli Park giriş ücretleri

Önemli Notlar

 • Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Pegasus Havayolları’ndan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten veya havayolunun yaptığı rötarlardan Pastoral Tour kesinlikle sorumlu değildir.
 • Havayolunun yapacağı grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet, vb.) diye adlandırılan durumlar yüzünden gerçekleşecek olan bir uçuş iptalinden acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • Pastoral Tour, gerekli gördüğü durumlarda, programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan havayolunu değiştirebilir.
 • Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 22 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Pastoral Tour yukarıda belirtilen programı iptal etme veya ücreti artırma hakkına sahiptir.
 • Uçak yolculuğu esnasında her 15 kilo hakkı ve kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu bagajın ağırlığı 7 kg.’ı geçmemelidir. 
 • Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman kimliğinizde yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemden Pastoral Tour kesinlikle sorumlu değildir. 
 • Seyahatiniz esnasında yapacağınız alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili olabilecek şikâyetlerden acentemiz ve rehberimiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • Yıldızları ve standartları aynı kalmak koşulu ile kalınacak otellerde değişiklik yapılabilir.
 • Turlarımızda, araç seçimi katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Müze kartınızı yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.
YUKARI