NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

YILBAŞINDA İSTANBUL KEYFİ....

SUAT SUNA İLE YILBAŞI GALASI DAHİL

 

30 ARALIK 2018, Pazar : İZMİR – İSTANBUL

Sabah saat 06:00 da Adnan Menderes Havalimanı İç hatlar terminali Pegasus Havayolları kontuarında buluşma ve saat 07:30 da İstanbul’a hareket. Saat 08:40 da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış. Aracımıza transfer. Alınacak sabah kahvaltısı ( ekstra) sonrasında Anadolu yakasındaki gezimize başlıyoruz. İlk olarak Moda'da bulunan Barış Manço Evi’ni ziyaret edeceğiz. Burası büyük sanatçının anısına Kadıköy Belediyesi tarafından müze-ev olarak düzenlenmiştir. Moda'da kalan son köşklerden biri olan ve 19.yy. Viktoryen tarzında mimarisi olan Barış Manço Evi'nde Barış Manço ile ilgili tüm eşyalar, kostümler, fotoğraflar ve daha pek çok detay sergilenmektedir. Hakkında çeşitli rivayetler anlatılan, efsanelere konu olan Kız Kulesi karşısında verilecek fotoğraf molasında eşsiz kareler sizleri beklemekte. Ardından yaklaşık 150 yıllık tarihiyle Anadolu Yakası’nın en görkemli yapılarından olan Beylerbeyi Sarayı gezimizi yapacağız. Sarayın, Rönesans, Barok ve doğu-batı üslubunun kaynaştırılması ile yapılmış ve yazlık saray olarak kullanılan muhteşem mimari ve dekorasyonuna hayran kalacaksınız. Karadan gerçekleştireceğimiz boğaz turumuzda Çengelköy, Kuleli, Vaniköy, Kandilli, Küçüksu, Anadolu Hisarı ve Kanlıca üzerinden Hidiv Kasrı’na geliyoruz. Güzel bir çay ile Hidiv Kasrı’nın tadını çıkararak gezimizi fotoğraflıyoruz. Keyif dolu bir günün ardından, Asya yakasının Avrupa'ya en yakın noktası olan Kavacık'ta bulunan 5* Limak Eurasia Luxury Hotel’imize gidiş ve yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

31 ARALIK 2018, Pazartesi : İSTANBUL

Alınacak sabah kahvaltısı sonrasında belirlenen saatte FSM Köprüsünün muhteşem Boğaziçi manzarası eşliğinde Asya’dan Avrupa’ya geçiş. İlk olarak gökdelen turizminin Türkiye’de öncüsü, modern teknolojinin sunduğu konforun yanı sıra coğrafi konumuyla da eşsiz ve yepyeni bir dünyanın yükselen sembolü olan, 261 metre yüksekliğiyle Ayrupa’nın ve Türkiye’nin en yüksek binası İstanbul Sapphıre ziyareti ile İstanbul’u selamlıyoruz. İstanbul Sapphıre 360 derece seyir terası ve terasındaki sky ride simülatörü ile dünyanın en güzel, en zengin tarih ve kültür kenti İstanbul’da sanal tur yapma imkânı sizleri beklemekte. Keyifle geçen dakikalarımızın ardından, Bizans İmparatoru Anastasius tarafından 528 yılında fener kulesi olarak inşa ettirilmiş olan Galata Kulesi’ne gidiyoruz. Günümüzde Galata Kulesi sadece turistlerin gezip görmek amacıyla kullandıkları müthiş bir tarihi eser olarak bilinmektedir. Çevresinde tarihe tanıklık yapmış, kiliseler, patrikhane, levanten okulları, hanlar ve camiler yer almaktadır. Son olarak Pier Loti’de verilecek kısa bir kahve molasında bir yandan Haliç'i seyrediyor, bir yandan da ortamın yaydığı mistik huzuru soluyorsunuz. Birkaç yüz yıllık geçmişe sahip kahvehane; eşsiz manzarasıyla sizi alıp eski zamanlara götürecektir. Öğleden sonra otelimize dönüş. Bu akşam Suat Suna ile unutulmaz dakikalar yaşayacağımız muhteşem Yılbaşı Gala programı için hazırlık imkanı sizleri beklemekte. Ve hoş geldin 2019.... Geceleme otelimizde. 

01 OCAK 2019, Salı : İSTANBUL – İZMİR

Güzel bir İstanbul sabahında otelimizde alacağımız keyifli bir brunch sonrası, belirlenen saatte otelimizden çıkış işlemlerimizi yapıyoruz. Çamlıca Tepesi’ne doğru yola koyuluyoruz. Doyumsuz İstanbul ve Boğaziçi manzarası sizi bugünden alıp yüzlerce yıl öncesine götürecektir. Bağdat Caddesi’nde verilecek molanın ardından son durağımız olan Viaport Outlet’te alışveriş için serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte buluşup İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. Pegasus Havayolları kontuarında bilet işlemleri sonrasında saat 20:30 da İzmir’e uçuş. 21:45 de İzmir’e varış ve gezimizin sonu.

 

Bu Turun Tarihleri

30 Aralık  2018 / 01 Ocak 2019 2 Gece 3 Gün

Ücret Bilgileri

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • İzmir / İstanbul / İzmir Pegasus Havayolu uçak bilet ücreti 
 • Tur boyunca lüks araç ile ulaşım
 • Programdaki tüm şehir turları ve çevre gezileri
 • 5* Lİmak Eurasia Hotel’de v.b. 2 gece konaklama
 • Otelde alınacak sabah kahvaltıları ( 2 )
 • Otelde alınacak akşam yemeği ( 1 )
 • Yılbaşı Gala Yemeği ( Limitsiz yerli alkollü / alkolsüz içecek ile )
 • Tursab Seyahat Güvence Paketi
 • Pier Loti Teleferik ücreti
 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler ile kişisel alışverişleriniz
 • Otelde yapılan tüm ekstra harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

 

Önemli Notlar

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

 • Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Pegasus Havayolları’ndan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten veya havayolunun yaptığı rötarlardan Pastoral Tour kesinlikle sorumlu değildir.
 • Havayolunun yapacağı grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet, vb.) diye adlandırılan durumlar yüzünden gerçekleşecek olan bir uçuş iptalinden acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • Pastoral Tour, gerekli gördüğü durumlarda, programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu bagajın ağırlığı 7 kg.’ı geçmemelidir.
 • Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman kimliğinizde yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemden Pastoral Tour kesinlikle sorumlu değildir.
 • Seyahatiniz esnasında yapacağınız alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili olabilecek şikâyetlerden acentemiz ve rehberimiz kesinlikle sorumlu değildir.
 • Yıldızları ve standartları aynı kalmak koşulu ile kalınacak otellerde değişiklik yapılabilir.

 

YUKARI