NOT: Bu turumuz şu an için kapalıdır. İleri tarihli veya mevcut benzer tur programları için bizimle iletişime geçebilir veya site üzerinden benzer turlarımızı inceleyebilirsiniz.

KIZILKEÇİLİ- YEŞİLYURT - PAPAZLIK KÖYLER & ADATEPE

Kuzey Ege köylerine günübirlik bir yolculuk...

Sabah 07.00 Üçkuyular Pamukkale yazıhaneleri önü,07.30 Alsancak Fuar önü ve  07.45 Karşıyaka Yunuslar'dan misafirlerimizi aldıktan sonra doğanın ve tarihin kucaklaştığı Kuzey Ege'ye doğru yolculuğumuza  başlıyoruz. Bugün öncelikle Kızılkeçili Köyü'nü ziyaret edeceğiz. Burada yöreye özgü ürünleri, zeytin ve zeytinyağı alışverişi yapma fırsatımız olacak. Daha sonra eski bir Rum köyü olan Yeşilyurt'a geçeceğiz. Burada Bamteli Konağı'nı ve Manici Kasrı'nı göreceğiz. Bir sonraki durağımız  Adatepe köyünden yapacağımız kısa yürüyüş sonrası Papazlık Köyü olarak bilinen eski Altınoluk köyüne gideceğiz. Köy kahvesinde kısa bir mola verecek ve Abdullah Efendi Konağı'nı gezeceğiz. İzmir'e dönüş yoluna çıkmadan önce son olarak Akçay'a uğruyoruz... Akşam saatlerinde İzmir'e varış ve turumuzun sonu.

Bu Turun Tarihleri

30 Ocak 2021, Cumartesi

20 Mart 2021 Cumartesi

Ücret Bilgileri

Tur fiyatına dahil olan hizmetler

  • İzmir'den İzmir'e otobüs ile ulaşım
  • Profesyonel rehberlik hizmetleri
  • Otobüs içi ikramlar

Tur fiyatına dahil olmayan hizmetler

  • Turda alınacak olan yiyecek ve içecekler
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Önemli Notlar

  • Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman kimliğinizde yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. 
  • Seyahatiniz esnasında yapacağınız alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili olabilecek şikâyetlerden acentemiz ve rehberimiz kesinlikle sorumlu değildir.
  • Tur iptallerinde yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilir. Yerinize yolcu bulunamaz ise iptal koşulları devreye girer.
  • Müze kartlarınızı yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.
  • Tur katılımcılarımız covid sürecini ve yasal süreçlerini bildiğini ve bilgilendirildiğini kabul etmiş sayılır.

PANDEMİ SONRASI NORMALLEŞME SÜRECİNDE

ACENTEMİZİN  UYGULAYACAĞI  KURALLAR

Değerli Konuklarımız;

Covid-19 salgını bizleri uzun süredir evde kalmaya zorunlu kılmıştır. Bu uzun süreçte sizlere sık sık haberleşemedik. Bunun nedeni sizi ihmal ettiğimiz için değil. Önümüzdeki günlerde neler olabileceğini görememekten kaynaklandı. Hepimizin bildiği gibi bu olay hiçbirimizin bilemediği bilemeyeceği boyutlarla devam etti. Bu süre içinde  yeni şeyler öğrendik, deneyimledik, hayaller kurmayı sürdürdük, gitmekte ve gelmekte olanı görmeyi amaçladık ve uygulamaya çalıştık. İçimizdeki keşif duygusu hepimizi hızlı bir şekilde tekrar seyahat etme tutkusuna yöneltecektir diye düşünüyoruz. Bundan böyle  sektörümüzün devamlılığı için alacağımız önlemlerle iş hayatımıza devam edeceğiz. Bu bağlamda yurt içi turlarımızda alacağımız önemlere ilişkin açıklamalar aşağıda belirtilmiştir.

Ağustos 2020 tarihinden itibaren organize ettiğimiz yeni dönem gezilerimizle, her zaman olduğu gibi güven ve kalite standardımıza, alacağımız yeni önlemlerle yolumuza devam edecek ve ülkemizi tanımaya ve tanıtmaya  bıraktığımız yerden devam edeceğiz.

Aşağıda belirtilen tüm önlemler şu anki mevcut şartlar için geçerlidir.  İlerleyen günlerde Sağlık Bakanlığı ya da Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınlayacağı yeni genelge ve bu genelgenin şartlarına göre yeniden düzenleme yapılabilir ve/veya kurallar değişiklik gösterebilir.

* Turlarımızda kullanılacak olan araçlarımız tura başlamadan önce  içi ve dışı dezenfekte edilecektir.

* Turlarımızda kullanılacak olan araçlarımızda tüm program boyunca araç girişinde konuklarımız için el dezenfektanları bulundurulacaktır.

* Araçlarımızda tur boyunca tüm konuklarımız maske takmak zorunluluğundadır.

* Araçlarımızda sosyal mesafe kurallarına uygun  şekilde düzenleme yapılacaktır.

* Araçlarımız günlük programını tamamladıktan sonra  açık bir alanda havalandırılacak ve ertesi günkü  programına başlamadan önce yeniden dezenfekte edilecektir.

*Araçlardaki klimaların  %99 güvenli olacak şekilde teknik bakım ve değişiklikleri yapılmıştır.

*Bakanlık ve ilgili mercilerin belirlediği hijyen kriterleri doğrultusunda tüm yaz ve şehir otelleri kademeli olarak açılmaya başlamıştır. Aynı uçuşlarda olduğu gibi otel konaklamalarında da izolasyon süreçlerine önem verilecek olup konaklama sırasında tüm önlemleri alarak sizlerin sağlığı için gerekliliklerin yerine getirildiğinden emin olabilirsiniz.

*Otellerde, sosyal mesafenin korunması adına öngörülen planlama ve ağırlama kurallarının uygulanması sağlanacaktır.

*Klima ve/veya havalandırma sistemi temizliği ve dezenfeksiyonu konusunda bilgi istenecektir

*Kapalı mekanların sık sık havalandırılması sağlanacaktır

*Mümkünse 24 saat boş kalmış, havalandırılmış odaların, değilse mutlaka check-out saatinde boşaltılmış ve hijyenik temizliği yapılmış odaların verilmesi istenecektir.

*Fiziki anahtar dağıtımı yapılması gerektiğinde rehberimiz anahtarları dezenfekte ederek misafirlerimize teslim edecektir.

*Açık büfe tercih edilmeyecek. Başka bir alternatif olmadığı durumlarda ise ek önlemlerle hijyen koşullarını yerine getirmeleri istenecektir.

*Konuklarımız, bavul taşıma haricinde merdiven kullanmaya yönlendirilecektir.

YUKARI